בית ספר לטאי צ´י בתל אביב

בית ספר הגדול ל NLP, צ´י קונג וטאי צ´י הממוקם בתל אביב הוא בית ספר המשלב נפש, גוף ומוח, השילוב המושלם לחיים טובים יותר ובריאים יותר.

בית ספר ל-NLP מנוהל על ידי גברת כהן לילי, בוגרת האקדמיה למוסיקה ולמחול ע"ש רובין בירושלים, בתחילת דרכה הופיעה לילי בלהקות ריקוד ובמחזות זמר בארץ וגם בחו"ל. לילי אף לימדה והדריכה רקדנים ובין היתר גם עסקה בכוריאוגרפיה. לפני 31 שנה גילתה לילי את העולם הקסום של  הטאי צ´י והצ´י קונג, אהבה ממבט ראשון, אומנות זו התאימה לדרך לימודיה. לילי כיום מוסמכת כמאסטר בצ´י קונג ובטאי צ´י  ובעלת ניסיון ומיומנות  של עשרות שנים. בית ספר לטאי צ´י בתל אביב הוא גם  בית ספר המוביל ל-NLP בישראל. לפני 6 שנים הוסיפה לילי למיומנותה את שיטת  ה-Neuro Lingustic Programming – NLP,  שיטה שבין היתר מטפלת ומרפאה בצורה פרטנית  במתחים, בחרדות, טיפול בכאבי ראש (מיגרנה), טיפול בלחצים, כאבים פיזיים , התמכרויות, וכו, כל זה ועוד ,  תוכלו למצוא בבית ספר הגדול לטאי צ´י בתל אביב. בית ספר הגדול והוותיק ביותר לטאי צ´י ולצ´י קונג בעל נסיון לימוד רב  שנים.

 

  • f1
  • f2
  • f3
  • f4


מה זה שיטת ה-NLP ו- Time Line TherapyTM ?

שיטת ה-NLP היא מערכת עקרונות כלים ומודלים לתקשורת למידה , שליטה ושינוי. ה-NLP עוסק במצוינות אישית, דרך בה אנו בני האדם בונים את חוויותינו ומתכננים את צעדינו. כיצד החשיבה שלנו יוצרת דפוסי התנהגות וכיצד אנו יכולים אף לשנותה בכל רגע שנרצה בכך. כמודל למצוינות, אנו נוכל לחזור שוב על דפוס ההתנהגות ולהופכו לטוב יותר  במה שנבחר. שיטת ה-NLP הוא גם לימוד של "המודע" ושל ה"לא מודע". ה-NLP הוא לימוד של שפת ביטוי בה אנו בני האדם משתמשים כדי להסביר ולבטא את עצמנו. שיטת ה-NLP תופסת כיום בכל  העולם יותר יותר  את מקום הפסיכולוגיה המסורתית, בהיותו מדויק וממוקד יותר, מנקודה זו הטיפול הוא קצר יותר ושואף לשינוי תמידי. השאלה המרכזית שאנו האנשים שואלים היא לא למה, אלא איך. איך לחולל את השינוי, איך להביא תוצאות אמיתיות תוך פרק זמן קצר. מדובר בשיטת שינוי מהותית בגישה לחיים, טיפול פרטני בכל בעיה נפשית ופסיכולוגית, הכוונה נכונה ואימון אישי להגשמת החלומות והמטרות בחיים. בבית הספר ל-NLP מועברים קורסים וסדנאות למידה בכל השלבים של ה- NLP .
גברת לילי כהן הינה ה-NLP Trainer  & Certified Trainer of Master Time Line Therapy TM. ההדרכה והלימוד מטרתם לכוון ולהביא אותך לשינוי אמיתי בבעיות ובמכשולים ובאיכות חיים יותר טובה. הליך עבודה בקורסים וסדנאות אישיות פרטניות מתאים אף לפסיכולוגים ולאנשי עסקים ולכל אחד הזקוק לכך, כל אחד המרגיש שהגיע הזמן לשינוי. את השיטה הזו תוכלו ללמוד בבית ספר לטאי צ´י בתל אביב.

מה זה טאי צ´י?

טאי צ´י - אומנות שבבסיס שלה היא תורת לחימה רכה. טאי צ´י היא תורה עתיקה מאוד שנוסדה ופותחה ע"י נזיר סיני מן המאה ה-13. תורת הטאי צ´י מבוססת על פילוסופיה בשם דאויזם, הגורסת שבעולמנו פועלים שני אלמנטים מנוגדים זה לזה ומשלימים זה את זה. היין ויאנג, החושך והאור, היום והלילה, הקור והחום, חורף וקיץ, זכר ונקבה. כדי שהכל יפעל כשורה ויהיה תקין, אנו צריכים לשמור על איזון נכון בין שני האלמנטים הנ"ל. האדם הוא חלק מרכזי מאותו עולם וגם הוא צריך לשמור על איזון. תורת הטאי צ´י עוסקת בדיוק בזה, ע"י ריכוז, ערנות,  הרפיה, שיווי משקל וזרימה חלקה וישירה של אנרגיה בגוף. המתאמן  בטאי צ´י משתמש בראשו ובגופו מה שנקרא נפש -גוף. אין שטח בחיינו ובגופינו שהטאי צ´י לא מכסה, וזה היופי שבו. אתם מוזמנים להצטרף לבית ספר לטאי צ´י בתל אביב. את תורה טאי צ´י ניתן ללמוד בבית ספר. אני מזמינים אותכם לגלות עולם חדש של אומנות לחימה - טאי צ´י, אומנות לחימה עם נשמה. בית ספר לטאי צ´י המוביל בישראל.

מה זה צ´י קונג?

המילה צ´י פירושה אנרגיה, קונג פירושו עיבוד - עיבוד אנרגיה. הצ´יקונג הוא  המדיטציה של הטאי צ´י. הצ´י קונג  יכול להילמד גם בפני עצמו ללא תלות בטאי צ´י. לפי האמונה הסינית העתיקה, בגופינו עוברים מרידיאנים – תעלות שבהן זורם דם המוליך אנרגיה וחמצן, הצ´י קונג הוא זה שאחראי  לעבד את האנרגיה ולעזור לה לזרום בגופינו ללא כל הפרעה. כל הפרעה בזרימת האנרגיה בגופינו עלולה לגרום למחלה במקרים קיצוניים יותר אף למוות. אתם מוזמנים להצטרף לבית ספר לצ´י קונג בתל אביב.